WhatsApp

Giyotin Cam Sistemleri

İSOR Yapı tarafından imal edilen giyotin cam sistemleri arasında yer alan giyotin cam dikey olarak hareket ederek çalışan bir açılıp kapanma sistemine dayanarak çalışmaktadır. Tek cam veya ısıcam monte edilerek kullanıma sunulan Giyotin Cam Balkon farklı üretim modellerine sahip olması nedeni ile de tercih edilmektedir. Bu modeller işletme veya yapılar için farklı kullanım özellikleri taşımakla birlikte özellikle iklimlendirme konusunda sağladığı avantajlar sayesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Giyotin Cam Sistemleri fiyatları kurumu yapılacak alanın ölçüsüne veya diğer özelliklere değişse de sağladığı avantajlar göz önüne alındığında söz konusu fiyatların makul derecelerde olduğu görülecektir.

Giyotin Cam Sistemleri ve Çeşitleri

Giyotin Cam Balkon yaygın olarak motorlu, kayışlı veya zincirli sistemler ile yaygın olarak tercih edilmektedir. Motorlu sistemde küpeştenin hareket etmesini sağlayan bir motor bulunmakta ve manuel ya da uzaktan kumandalı olarak çalıştırıldığı takdirde aşağıya ya da yukarıya hareket etmektedir. Kayışlı sistemle çalışan hareketli küpeşte sisteminde ise kayışların hareket etmesi sayesinde sistem hareket ederek kullanım özelliklerini yansıtmaya başlar. Kayışlı sistemle benzer özelliklere sahip zincirli sistemde de zincirin hareketi ile bağlantılı çalışan bir sistem söz konusudur. Giyotin Cam Balkon çeşitleri arasından tercih yapılırken sistemin kullanım alanı ve amacı iyi belirlenmeli ve İSOR Yapı yetkili firmaları tercih edilmelidir.

Giyotin Cam Kullanım Alanları

Giyotin Cam kulanım amacına bağlı olarak farklı kullanım alanlarda tercih edilebilmektedir. Cafe ve restoranlar başta olmak pek çok işletmenin gözde unsuru arasında son yıllarda yerini almayı başaran hareketli küpeşte aynı zamanda yaz bahçesi, düğün salonu hatta stadyumlarda da kullanılmaya başlanmıştır. El ve parmak sıkışmalarını önlemek adına içerisinde emniyet sistemi barındıran giyotin cam sistemlerini İSOR Yapı emniyet önlemleri alınarak üretilmekte ve montajı yapılmaktadır. Aynı zamanda son derece ekonomik bir yalıtım malzemesi olarak da değerlendirilen Giyotin Cam Balkon kullanıldığı alana kattığı modern görünüm sayesinde mekanların havasını değiştirmektedir. Sosyal alanlarda kullanımı dünya genelinde yaygın olan hareketli küpeşte mimaride meydana gelen gelişmeler yanında teknolojiden de destek alınarak üretilmektedir. Giyotin Cam sistemleri tek camlı modeller için 4 metreye kadar, 2-3-4 panel şeklinde uygulanabilir.

                                                                               

Giyotin Cam Sistemleri

Paylaş

TÜM HİZMETLER
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
Bilgi Talep Formu