WhatsApp

SÜRME CAM BALKON

İSOR Yapı kalitesi ile üretilen çok sayıda ürünlerin gözdeleri arasında yer alan (sürgülü) sürme cam balkon iç ve dış mekanları birbirinden ayırmaya yarayan sürmeli bölme sistemine dayalı bir sistem ile çalışmaktadır. Eşikli veya eşiksiz olarak 2 ayrı üretim modeli bulunmakta ve mekanlara kattığı farklı tarz nedeni ile tercih edilmektedir. Sürmeli cam balkon ayrıca kolay kullanım avantajına sahip olmakla birlikte son derece zarif bir görünüme sahiptir. İnce ve dar profiller sayesinde edindiği bu estetik havayı kullanıldığı alanlara yansıtmayı başaran sürme cam balkon ayrıca kapakların sağa veya sola fark etmeden istenilen yönde toplanma özelliğine de sahiptir.

Sürme Cam Balkon Avantajları

Sürme cam balkon avantajları içerisinde hiç kuşku yok ki ilk sırada pratik kullanım kolaylığı gelmektedir. Kayar kanatların rahatça açılıp kapanması mekanlara farklı kullanım avantajı sağlamakta bu da mevsim veya diğer şartlara göre mekanının havasını değiştirmeyi sağlamaktadır. Sistemin alt tarafında yer alan rulmanlar sayesinde kolayca açılıp kapatılabilen sürme cam balkon uygulaması son derece pratik olması nedeni ile de tercih edilmektedir. Özellikle restoran gibi mekanlarda ara bölme olarak tercih edilen sistem son derce özgün ve modern bir uygulama olarak görülmektedir. Sürme cam balkon avantajlarından bir tanesi de kir tutmayan parçalardan oluşması ve kolay temizlenme özelliğine sahip olmasıdır.

Sürme Cam Balkon Fiyatları

İSOR Yapı ile iletişime geçildiğinde takdirde tüm detayları hakkında kapsamlı bilgi alabileceğiniz sürme cam balkon fiyatları genel olarak değerlendirildiğinde makul seviyelerde olduğu görülecektir. Zira sistemde kullanılacak olan malzemelerin kalitesi ve ne kadar bir alanda yer alacağı gibi unsurlar fiyat konusunda etkili olsa da sürme cam balkon bütçelere fazla yük olmaz. Özellikle mekanlara kattığı farklı hava sayesinde işletmelere müşteri kazandırması sürme cam balkon yaptırırken ödenen maliyetin kısa sürede tolere edilmesi anlamına gelmektedir. Çerçevesinde kullanılan ince malzemeler sayesinde tüm dikkatin cama verilmesini sağlayan sistem bu sayede son derece estetik bir görünüme sahip dekorasyon unsuru olarak da değerlendirilmektedir.

Sürgülü Cam Balkon

Paylaş

TÜM HİZMETLER
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
Bilgi Talep Formu